"Miejsce to wzbudza zachwyt odwiedzających nas osób. Położone jest w pobliżu lasu wiączyńskiego, skrywającego niezwykłe tajemnice natury. Pobliski krajobraz to część dawnej Puszczy Łódzkiej tworzącej historię naszego miasta. Jest doskonałym miejscem na wypoczynek grupowy, rodzinny, indywidualny oraz wszelkiego rodzaju spotkania firmowe i okolicznościowe."
Centrum Sportowo - Rekreacyjne "ZBYSZKO",
Wiączyń Dolny 58a, 92-701, Nowosolna / Łódź,
tel. +48 697 870 028 , e-mail: biuro@centrumzbyszko.com.pl
  • sylwek
  • slajd

Centrum Sportowo-Rekreacyjne "ZBYSZKO"

Nie masz czasu bądź pomysłu by przygotować potrawy 
na Wigilijny Stół? My Ci w tym pomożemy. Już dziś zamów
wyjątkowe dania i zaskocz swoich bliskich przy stole!

Zamówienie można składać pod numerami tel:

+48 697 870 028 lub +48 605 103 563


Menu prezentujemy poniżej:


Catering Wigilijny 2017r
Jest nam niezmiernie miło zaprezentować MAKING OFF
kalendarza Fundacji Gajusz, dla kórego scenerią
było Centrum Sportowo Rekreacyjne ZBYSZKO.


„Z szybkim upływem czasu należy walczyć
prędkim korzystaniem z niego”

Seneka

Powiadają, że szczęśliwi nie odmierzają czasu, ale jest ich coraz mniej, gdyż brakuje sposobności na korzystanie z przyjemności, a chwile na odprężenie i relaks ulatują bardzo szybko…

Kompleks znajduje się w malowniczej okolicy, w niewielkiej miejscowości nieopodal Łodzi, otulonej drzewostanem lasu wiączyńskiego. Ten sielski krajobraz jest częścią dawnej Puszczy Łódzkiej, która daje ogromne możliwości na aktywny wypoczynek grupowy, rodzinny, indywidualny. W szerokie spektrum atrakcji regionu wpisuje się nasz ośrodek, przy którym mieści się Klub Jeździecki wyposażony w profesjonalną ujeżdżalnię zarówno na otwartym terenie, jak i krytą.

Dzięki naszej bazie noclegowej i smacznej kuchni, Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Zbyszko” może stanowić doskonałe zaplecze dla firm. Położony w centrum Polski, blisko drugiej pod względem wielkości metropolii kraju, jaką jest Łódź, a zarazem dostatecznie oddalony od wielkomiejskiego gwaru obiekt gwarantuje doskonałe warunki do pracy umysłowej, zabawy i wypoczynku.

Centrum pozwala na organizację imprez okolicznościowych, jak wesela, komunie, chrzciny, a także firmowych – wyjazdy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje i szkolenia.

Centrum Sportowo – Rekreacyjne „ZBYSZKO” stanowi również miejsce, do którego z chęcią przybywają dzieci. Organizujemy zielone szkoły, kolonie i obozy jeździeckie, pomagamy dzieciom kreatywnie spędzać czas, a szkoła w plenerze znacznie bardziej sprzyja poszerzaniu wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności.

 

Zobacz nasz katalog w wersji pdf.

Najbliższe wydarzenie

sylwester 3

szczegóły

Polecane galerie