"Miejsce to wzbudza zachwyt odwiedzających nas osób. Położone jest w pobliżu lasu wiączyńskiego, skrywającego niezwykłe tajemnice natury. Pobliski krajobraz to część dawnej Puszczy Łódzkiej tworzącej historię naszego miasta. Jest doskonałym miejscem na wypoczynek grupowy, rodzinny, indywidualny oraz wszelkiego rodzaju spotkania firmowe i okolicznościowe."
Centrum Sportowo - Rekreacyjne "ZBYSZKO",
Wiączyń Dolny 58a, 92-701, Nowosolna / Łódź,
tel. +48 697 870 028 , e-mail: biuro@centrumzbyszko.com.pl
  • Banner3

Centrum Sportowo-Rekreacyjne "ZBYSZKO"

„Z szybkim upływem czasu należy walczyć 
prędkim korzystaniem z niego”

Seneka

Powiadają, że szczęśliwi nie odmierzają czasu, ale jest ich coraz mniej, gdyż brakuje sposobności na korzystanie z przyjemności, a chwile na odprężenie i relaks ulatują bardzo szybko…

Centrum Sportowo-Rekreacyjne „ZBYSZKO” sprzyja szczęśliwcom, zaś tym, którzy zagubili w pogoni za karierą, sukcesami umiejętność korzystania z chwil przypomina rozkosz jaką daje życie w myśl zasady „Carpe diem”. Pozwala wykorzystać czas na przyjemność w sposób, zapewniający pełną harmonię duchową i regenerację sił.

Kompleks znajduje się w malowniczej okolicy, w niewielkiej miejscowości nieopodal Łodzi, otulonej drzewostanem lasu wiączyńskiego. Ten sielski krajobraz jest częścią dawnej Puszczy Łódzkiej, która daje ogromne możliwości na aktywny wypoczynek grupowy, rodzinny, indywidualny. W szerokie spektrum atrakcji regionu wpisuje się nasz ośrodek, przy którym mieści się Klub Jeździecki wyposażony w profesjonalną ujeżdżalnię zarówno na otwartym terenie, jak i krytą. Jazda konna pozwala spędzić czas na świeżym powietrzu i aktywnie wypocząć, co dodaje sił zdecydowanie więcej niż nie jeden napój energetyczny, a do tego bez konserwantów i sztucznych barwników...

Dzięki naszej bazie hotelowej i smacznej kuchni, Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Zbyszko” może stanowić doskonałe zaplecze dla firm. Położony w centrum Polski, blisko drugiej pod względem wielkości metropolii kraju, jaką jest Łódź, a zarazem dostatecznie oddalony o wielkomiejskiego gwaru obiekt gwarantuje doskonałe warunki do pracy umysłowej, zabawy i wypoczynku. Centrum pozwala na organizację imprez okolicznościowych, jak wesela, komunie, chrzciny, a także firmowych – wyjazdy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje i szkolenia. Odnajdą tu wymarzony spokój i ciszę również osoby pragnące celebrować weekend dla Dwojga w romantycznym anturażu w bliskości natury.

Centrum Sportowo – Rekreacyjne „ZBYSZKO” stanowi również miejsce, do którego z chęcią przybywają dzieci. Choć czas dzieciństwa powszechnie uważa się za beztroski, często także ci najmłodsi przeżywają swoje stresy, spowodowane szkołą, napiętym programem zajęć, rywalizacją. My potrafimy temu zaradzić! Organizując zielone szkoły, kolonie i obozy jeździeckie, pomagamy dzieciom kreatywnie spędzać czas, a szkoła w plenerze znacznie bardziej sprzyja poszerzaniu wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności.

Centrum Sportowo – Rekreacyjne „Zbyszko” czeka na wszystkich, którzy chcą dołączyć do elitarnego grona szczęśliwców, którzy... nie liczą czasu!

Zobacz nasz katalog w wersji pdf.

Najbliższe wydarzenie

Banner4

szczegóły

Polecane galerie