tekst powitalny
Centrum Sportowo - Rekreacyjne "ZBYSZKO",
Wiączyń Dolny 58a, 92-701, Nowosolna / Łódź,
tel. +48 697 870 028 , e-mail: biuro@centrumzbyszko.com.pl
  • slajdm
  • slajdpano
  • Banner csr

Centrum Sportowo-Rekreacyjne "ZBYSZKO"

Pod koniec roku odbyła się warszawska premiera kalendarza Fundacji Gajusz, w którym scenerią do zdjęć była architektura i zieleń Centrum Sportowo Rekreacyjnego ZBYSZKO. Zapraszamy do obejrzenia krótiego reporatżu z tej imprezy. Podczas warszawskiego wydarzenia swoją premierę miała również piosenka Lidii Kopani przygotowana specjalnie na tą okazję.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uEPrPb7fSmQ

Krótko po warszawskiej premierza, goszcząc Moto-Mokołajów i setki uśmiechniętych dzieci Centrum-Sportowo Rekreacyjne ZBYSZKO zoragnizowało prezentację tego wyjątkowego kalendarza na własnym terenie. Cały dzień wypełniony bym atrakcjami dla dzieci z okazji Mikołajek. Krótką relacjię można obejrzeć na filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=gd8-Joo32IA&feature=youtu.be

 


Jest nam niezmiernie miło zaprezentować MAKING OFF
kalendarza Fundacji Gajusz, dla kórego scenerią
było Centrum Sportowo Rekreacyjne ZBYSZKO.


http://www.youtube.com/watch?v=YtKO_mFOubU&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=q92Arnq5oUA&feature=youtu.be

„Z szybkim upływem czasu należy walczyć
prędkim korzystaniem z niego”

Seneka

Powiadają, że szczęśliwi nie odmierzają czasu, ale jest ich coraz mniej, gdyż brakuje sposobności na korzystanie z przyjemności, a chwile na odprężenie i relaks ulatują bardzo szybko…

Kompleks znajduje się w malowniczej okolicy, w niewielkiej miejscowości nieopodal Łodzi, otulonej drzewostanem lasu wiączyńskiego. Ten sielski krajobraz jest częścią dawnej Puszczy Łódzkiej, która daje ogromne możliwości na aktywny wypoczynek grupowy, rodzinny, indywidualny. W szerokie spektrum atrakcji regionu wpisuje się nasz ośrodek, przy którym mieści się Klub Jeździecki wyposażony w profesjonalną ujeżdżalnię zarówno na otwartym terenie, jak i krytą.

Dzięki naszej bazie noclegowej i smacznej kuchni, Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Zbyszko” może stanowić doskonałe zaplecze dla firm. Położony w centrum Polski, blisko drugiej pod względem wielkości metropolii kraju, jaką jest Łódź, a zarazem dostatecznie oddalony od wielkomiejskiego gwaru obiekt gwarantuje doskonałe warunki do pracy umysłowej, zabawy i wypoczynku.

Centrum pozwala na organizację imprez okolicznościowych, jak wesela, komunie, chrzciny, a także firmowych – wyjazdy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje i szkolenia.

Centrum Sportowo – Rekreacyjne „ZBYSZKO” stanowi również miejsce, do którego z chęcią przybywają dzieci. Organizujemy zielone szkoły, kolonie i obozy jeździeckie, pomagamy dzieciom kreatywnie spędzać czas, a szkoła w plenerze znacznie bardziej sprzyja poszerzaniu wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności.

 

Zobacz nasz katalog w wersji pdf.

Najbliższe wydarzenie

szczegóły

Polecane galerie

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3