Centrum Sportowo-Rekreacyjne ZBYSZKO oraz dealer MINI Premium Arena zapraszają na amatorski turniej siatkówki plażowej mężczyzn ZBYSZKO MINI Premium Arena Beach Volleyball Cup. Turniej organizowany jest w ramach łódzkiego Projektu Plażówka i Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki Plażowej.
Centrum Sportowo - Rekreacyjne "ZBYSZKO",
Wiączyń Dolny 58a, 92-701, Nowosolna / Łódź,
tel. +48 697 870 028 , e-mail: biuro@centrumzbyszko.com.pl

Turniej siatkówki plażowej ZBYSZKO MINI Premium Arena 29 czerwca 2015 r.

logo turniej ZBYSZKO MINI

Zapraszamy na amatorski turniej siatkówki plażowej - mężczyzn ZBYSZKO MINI Premum Arena Beach Volleyball Cup

W dniach 11 i 18 lipca w systemie brazylijskim rozegrane zostaną fazy eliminacyjne. W dniu 26 lipca odbędzie się finał, którego pula nagród pieniężnych wynosi 2000 PLN. Zwycięzcy otrzymają również dwa samochody marki MINI do dyspozycji na weekend.

Poza emocjonującymi rozgrywkami siatkarskimi Organizator przygotował również:

- strefę letniego relaksu na piasku z leżakami, gdzie przez cały dzień będzie można bawić się przy muzyce najlepszych DJ-ów z tomaszowskiego klubu muzycznego Ęklawa. Po zakończeniu rozgrywek siatkarskich impreza na piasku trwać będzie do późnych godzin wieczornych.

- wielkie grillowanie w restauracji Rancho

- atrakcje konne dla najmłodszych

- dmuchane zamki, malowanie twarzy i animacje

W niedzielę 26 lipca na specjalne zaproszenie dealera MINI Premium Arena ośrodek odwiedzi Maciej Wisławski, który prowadził będzie jazdy testowe samochodami MINI ze zwycięzcami konkursu radia Eska. Na zakończenie rozgrywek zorganizowany zostanie koncert muzyczny zespołów Układ Słoneczny oraz Kolory. W klimacie reggae bawić się będziemy od godziny 19.00 do 21.00.

Szczegóły wydarzenia oraz regulamin znajdują się na stronie www.zbyszkocup.pl. Zgłoszenia przyjmowane                            są poprzez formularz na stronie ww. stronie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapraszamy!

grill menu 1

centrum sportowo rekreacyjne zbyszko wiaczyn dolny

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3