Zapraszamy na wielki sportowe wydarzenie w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "ZBYSZKO". Już po raz kolejny odbędzie się bieg majowy. Moc sportowych atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Centrum Sportowo - Rekreacyjne "ZBYSZKO",
Wiączyń Dolny 58a, 92-701, Nowosolna / Łódź,
tel. +48 697 870 028 , e-mail: biuro@centrumzbyszko.com.pl

IV Majowy Piknik Sportowy 4 maja 25 kwietnia 2014 r.

majowy piknik sportowy 585 130

Serdecznie zapraszamy na IV Majowy Piknik Sportowy, który po raz kolejny odbędzie się w CSR „ZBYSZKO” w Wiączyniu Dolnym. W tym roku mamy nadzieję, że liczba startujących będzie jeszcze większa niż w poprzednich edycjach. Sportowy charakter Ośrodka doskonale komponuje się z ideą Pikniku. Oprócz samego biegu i marszu, przygotowany został szereg atrakcji dla odwiedzających. „Tegoroczna edycja jest już trzecią organizowaną w CSR „Zbyszko”. 

Jednak po raz pierwszy start i meta biegu i marszu zlokalizowane będą w samym sercu naszego ośrodka. Każdy z Naszych Gości znajdzie coś dla siebie. Nasi kucharze zapraszają na grilla, gdzie serwowane będą soczyste, pieczone mięsa. Oprócz atrakcji kulinarnych, zapraszamy na koncert łódzkiego zespołu,który umili pobyt na terenie ośrodka” zachęca Emilia Wójcik Dyrektor Generalny CSR „Zbyszko”.

Jak co roku nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez KJ „Zbyszko” - zgodnie z duchem sportu oraz atmosferą wydarzenia dla wszystkich uczestników zaprezentujemy emocjonujące pokazy jeździeckie. Ponadto do dyspozycji Gości będą profesjonalni instruktorzy, którzy zaoferują swoją pomoc w sprawach związanych zarówno ze sportem jeździeckim, jak i z jazdą rekreacyjną. Pamiętając o dzieciach oferujemy również oprowadzanki oraz pogawędki o kucach i kucykach pony, które cieszą się największym powodzeniem wśród najmłodszych zapewnia Maria Antosiewicz - Połeć .

Do biegu głównego oraz marszu można zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie Majowy Piknik Sportowy, zapisy do biegów dziecięcych przyjmowane będą w dniu zawodów.

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3