Centrum Sportowo - Rekreacyjne "ZBYSZKO",
Wiączyń Dolny 58a, 92-701, Nowosolna / Łódź,
tel. +48 697 870 028 , e-mail: biuro@centrumzbyszko.com.pl

Aktywna Kobieta 2013-05-30

ulotka Activew

Jazda konna, nording walking, tai chi, areobik, fitness, joga, taniec nowoczesny... to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na wszystkie aktywne kobiety 30 maja w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Zbyszko”. 

Możliwości na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest tu bardzo wiele i niezależnie od wieku i kondycji każdy może znleźć dla siebie właściwą formę rekreacji, a w tym dniu zwłaszcza kobiety, które na co dzień nie zawsze mogą połączyć  pielęgnację urody, ciała i podarować sobie czas dla siebie – najpiękniejszy prezent dla każdej zapracowanej kobiety.

To druga impreza z cyklu „Bądź aktywna” organizowana w Centrum Sportowo- Rekracyjnym „Zbyszko”. Otwarta przestrzeń, cudowna aura dawnej Puszczy Łódzkiej to idealne warunki  nie tylko na aktywny wypoczynek, ale też refleksję na temat zdrowia i stylu życia. 

W tym roku uczestniczki imprezy będą też mogły  wziąć udział w   warsztatach na temat profilaktyki raka piersi i szyjki macicy - chorób, które często są traktowane jak  wyrok ślepego losu, który dopada niezależnie od tego, jak się żyje. Odwrócenie takiego myślenia to zadanie partnerów akcji. Amazonki z Fundacji „Kocham życie” oraz przedstawicielki Fundacji „Krwinka” spróbują uświadomić przybyłym na warsztaty kobietom, jak wiele zależy od nich samych.

 

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3