Sprawdź najnowszą ofertę specjalnie dla Klientów Restauracji Rancho!
Centrum Sportowo - Rekreacyjne "ZBYSZKO",
Wiączyń Dolny 58a, 92-701, Nowosolna / Łódź,
tel. +48 697 870 028 , e-mail: biuro@centrumzbyszko.com.pl

Akcja promocyjna PAWO/MON AMIE 5 maja 2014 r.

centrum sportowo rekreacyjne zbyszko imprezy okolicznosciowe szkolenia konferencje lodz garnitury pawo

Specjalnie dla Klientów Restauracji Rancho przygotowaliśmy wyjątkową promocję! Wszystkim Klientom odwiedzającym Restaurację Rancho w Centrum Sportowo-Rekreacyjne "ZBYSZKO" przekażemy specjalny bon zniżkowy na zakupy w salonach PAWO (dla Panów) oraz Mon Amie (dla Pań) w Łodzi i Pabianicach. Zniżki nawet do 60%! Zapraszamy!

O marce PAWO:

Marka Pawo posiada 25 letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, cały czas rozwija się i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom rynku oraz Klientom. Sieć salonów budujemy poprzez własne sklepy jak i poprzez współpracę na zasadzie franczyzy. W sumie mamy blisko już 30 salonów firmowych. Największy nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę Klienta. Naszą pasją jest kształtowanie inspirującego i wyjątkowego wizerunku Klienta. W naszych salonach obsługują certyfikowani Doradcy Wizerunku. 

Szczegóły na PAWO.PL!

O marce MON AMIE:

Mon Amie to marka dla kobiet, która powstała z pasji do piękna. Nasza kolekcja jest szczera i naturalna, bo tworzymy ją dla siebie i naszych przyjaciółek. Interpretujemy modę, ale nie testujemy każdego trendu. 

Szczegóły na mon-amie.com.pl!

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3